"Cesta ke zdravé kráse"

O nás

lazebnice

Firma Lazebnice vznikla v roce 1990. Název byl odvozen od původního významu slova lazebnice, dnešním jazykem něco z léčitelky, ošetřovatelky a zdravotní sestry. Od samého počátku se firma Lazebnice věnovala holistickému přístupu k životu, pořádala přednášky, semináře, vedla osvětu.  Samozřejmě i služby v kosmetice, pedikůře a masážích měly rozměr celostního přístupu k životu. Jako jedna z prvních otevřela obchod s bylinami, přírodní kosmetikou a salonem ošetřujícím  přírodními postupy.

Časem se vše měnilo a vyvíjelo.

V současné době je firma  Lazebnice výhradním dovozcem a odborným lektorem celostní metody Methode Brigitte Kettner. Vede a pořádá odborná, akreditovaná školení, rekvalifikace, semináře pro kosmetičky, maséry a pedikéry.

Vede a pořádá přednášky, semináře a praktické workshopy jak pro odborníky, tak pro laickou veřejnost.

Od roku 2017 firma Lazebnice rozšiřuje provozování služeb v péči o tělo - kosmetika, masáže, pedikůra v nově vzniklém centru zdravé krásy v Plzni na Roudné.

Methode Brigitte Kettner

Tato metoda zahrnuje celostní přístup a péči o člověka jako individualitu. Spojuje  principy čínské medicíny s výzkumem a vývojem v oblasti mikrobiologie. Právě toto ji činí jedinečnou ve svých možnostech a trvalých výsledcích.

MBK
přístroje

B.Kettner

Je mladší sestra Methode Brigitte Kettnet. Byla založena jako odpověď na potřeby moderní společnosti , kdy pracovní cesty, stěhování a tím časté přerušování vazeb na služby (kosmetika),nebo jen možnost špičkového ošetření pleti v domácím prostředí, jako doplnění salonní péče.

Paolo Guatelli

Přírodní dekorativní kosmetika, opřená o vizážistické profesionální zkušenosti jednoho z nejlepších italských vizážistů Paolo Guatelli.

Je - vyrobená v Itálii - stejně jako všechny pomůcky a doplňky

  • bez parabenů
  • mikrobiologicky testována
  • netestována na zvířatech

 Obsahuje:

  • UV filtry
  • bio - chelátové stopové prvky

Pamatujte si ... "SVŮJ VZHLED SI VYTVÁŘÍTE SAMI"

INOVACE, ORIGINALITA A SNADNOST POUŽITÍ = B-BOX

"Pro svou novou řadu make-up jsem navrhl unikátní koncept, což v sobě spojuje vysoce kvalitní výrobky s revolučním balením, přes které se každá žena stává protagonistkou při výběru svého nového vzhledu. Nyní může vytvářet nekonečné kombinace barev během několika sekund a rozhodnout, které z nich použije a vezme s sebou." PG

Paola

SVĚT VŮNĚ

SVĚT VŮNĚ je místem voňavé inspirace

  • nabízí poradenství v oblasti bytových vůní
  • specializuje se na přípravu vonných kompozic dle přání klientů
  • využívá poznatků aromaterapie v praxi
  • pracuje s přírodními éterickými oleji

Provoníme Váš svět!